22 Şub 2016 YILI
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Abdülkerim Tıp: Endüstri Ürünleri Bölümü 1’incisi /İç Mimarlık Bölümü 8’incisi /Resim Bölümü 6’ncısı
Eren Fidan: Endüstri Ürünleri Bölümü 1’incisi / İç Mimarlık Bölümü 1’incisi / Grafik Bölümü 8’incisi
Sanem Özdemir: İç Mimarlık Bölüm 2’ncisi / Resim Bölümü 9’uncusu/ Sahne dekorları 5’incisi
Enes Vatansever: İç Mimarlık Bölümü 17’ncisi / Resim Bölümü 11’incisi
Gürkan Çakır: İç Mimarlık Bölümü 6’ncısı
Ebrar Ülker: Resim Bölümü
Eren Akdede: Resim Bölümü Heykel Bölümü 6’ncısı
Afra Karacocuk: İç Mimarlık Bölümü 7’ncisi
Berkay Yaşar: İç Mimarlık Bölümü. 20’cisi
Elçin Mutlu: İç Mimarlık Bölümü 21’incisi
Ayşenur Genç: İç Mimarlık Bölümü. 25’incisi
Ceydanur çaldıran: Resim Bölümü
Emirhan Özgen: Resim Bölümü, Heykel Bölümü
Rabia İlgaz: Resim Bölümü
Enes Bilal İslam: Geleneksel Türk El Sanatları
MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Yağmur Sügür: Endüstri Ürünleri Bölümü
Ebrar Ülker: Endüstri Ürünleri Bölümü
Ayse Bengü Gürses: Geleneksel Türk El Sanatları bölümü
MARMARA ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz: Resim bölümü
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşen KÜÇÜK: Resim bölümü
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Damla Çetin: Resim bölümü
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz: Resim bölümü
Ayşenur Genç: Resim bölümü
Büşra Yıldız: Resim bölümü
OKAN ÜNİVERSİTESİ
Enes Ekleme: İç mimarlık bölüm 1’incisi
IŞIK ÜNİVERSİTESİ
Bayram Pehlivan: İçmimarlık bölüm 1’incisi
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Eren Akdede: Grafik bölümü
Abdülkerim Tıp: Resim bölümü ikincisi
Enes Vatansever: Resim bölümü
Beyza Bayraktar: Resim bölümü
Oğuz Kahyaoglu: Seramik bölümü
BURSA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Emir Kaflı
Kubilay yavuz
Derin Atay
Mert Öcal
Abdulkadir Tıp
Gülesin Kesgin
Batikan Ege Yurul
Peren Önadim
A WordPress Commenter
Posted at 12:19h, 22 ŞubatHi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.